روابط عمومی شهرداری اراک

شهرداری اراک در خدمت شهروندان عزیز؛پیام گیر 137؛تلفکس:3124820؛سامانه پیام کوتاه:30007137

مطلب شماره 210
ساعت ۱٢:۳٩ ‎ب.ظ روز ۱۳۸۸/۸/٢۸   کلمات کلیدی: روابط عمومی شهرداری اراک

نماینده ولی فقیه در استان مرکزی:

روابط عمومی‌ها پیام‌های ضد انقلابی را تخریب کنند‌

 

نماینده ولی فقیه در استان مرکزی و امام جمعه اراک با اشاره به نقش و جایگاه روابط عمومی‌ها گفت:روابط عمومی‌ها باید پیام رسانه‌های بیگانه را خنثی کنند.

آیت‌الله قربانعلی دری نجف آبادی در همایش روابط عمومی‌ها با تاکید بر نقش و رسالت اثرگذار رسانه‌ها در سطح جامعه افزود:روابط عمومی‌ها می‌توانند در هدایت و پیشرفت کارها تاثیرگذار باشند.

وی نقش روابط عمومی‌ها را نقش پیوندی میان دستگاه‌های اجرایی و مردم دانست و تصریح کرد:رسانه‌ها باید نقاط قوت را ارائه و نقاط ضعف و آسیب را افشا کنند.

نماینده ولی فقیه در استان مرکزی عملکرد روابط عمومی را در تسهیل،تنظیم و روان‌کردن کار موثر برشمرد و خاطر نشان کرد:رسانه‌ها با نقد و انتقاد سازنده می‌توانند موجب پیشرفت در کارها و امور اجرایی شوند.

دری نجف‌آبادی به رعایت صداقت و امانت روابط عمومی‌ها در انجام تکالیف و وظایف خود تاکید کرد و متذکر شد:روابط عمومی‌ها باید از بلند پروازی،تحریف عقاید،تبلیغ دروغ اجتناب کنند.


مطلب شماره 209
ساعت ٥:٢٢ ‎ب.ظ روز ۱۳۸۸/۸/٢۳   کلمات کلیدی: روابط عمومی شهرداری اراک

شهرداری و شورای اسلامی شهر اراک برگزار می کنند:

سمینار آموزشی با عنوان روابط عمومی و رسانه

 

سمینار آموزشی با عنوان روابط عمومی و رسانه توسط شهرداری و شورای اسلامی شهر اراک به مدت دو روز برگزار می گردد.

سرپرست اداره روابط عمومی شهرداری اراک با بیان این خبر افزود:این سمینار در سطح مدیران و کارشناسان روابط عمومی شهر اراک برگزار خواهد شد.

شهریار بوالحسنی تصریح کرد:این سمینار به صورت رایگان برگزار می گردد و از سوی اداره کل فنی و حرفه ای استان گواهینامه نیز اعطا خواهد شد.

رئیس ستاد برگزاری این سمینار همچنین از لطف و همکاری مدیرکل و مدیر روابط عمومی اداره کل فنی و حرفه ای استان مرکزی تقدیر و تشکر نمود.

وی در پایان ابراز امیدواری کرد که این سمینار آموزشی مقدمه ای برای برنامه ریزی های آتی توسط سایر دستگاهها و نهادها برای رشد واحدهای روابط عمومی باشد.

مدیر روابط عمومی شورای اسلامی شهر اراک و دبیر ستاد برگزاری سمینار آموزشی نیز از حضور اساتید برجسته در حوزه رسانه مانند دکتر احمدی و دکتر اردستانی خبر داد و گفت:تلاش شده است که به لحاظ علمی بتوان این سمینار را به سطح قابل اعتنایی برسانیم تا همه شرکت کنندگان بتوانند از مطالب ارائه شده استفاده علمی و عملی نمایند.

وهاب حمزه لو افزود:ستاد برگزاری سمینار دارای چهار کمیته تخصصی شامل کمیته علمی،تشریفات و تبلیغات،اطلاع رسانی و اخبار و پشتیبانی می باشد.

وی تصریح کرد:این ستاد آماده شنیدن هر گونه انتقاد یا پیشنهاد برای هر چه بهتر برگزار شدن این سمینار می باشد.


مطلب شماره 208
ساعت ۸:٥۳ ‎ق.ظ روز ۱۳۸۸/۸/٢٠   کلمات کلیدی: روابط عمومی شهرداری اراک

به اطلاع کلیه همشهریان عزیز اراکی می رسانیم سامانه 137 شهرداری اراک آماده شنیدن و پیگیری کلیه نظرات،پیشنهادات و انتقادات شهروندان عزیز در مورد فعالیت های شهرداری می باشد.

اداره روابط عمومی شهرداری اراک


مطلب شماره 207
ساعت ۱٢:۳٠ ‎ب.ظ روز ۱۳۸۸/۸/۱٦   کلمات کلیدی: روابط عمومی شهرداری اراک

بازدید رییس شورای اسلامی شهر اراک از پروژه های عمرانی شهرداری

 

رییس شورای اسلامی شهر اراک به همراه شهردار اراک از پروژه های عمرانی شهرداری بازدید کرد.

رضا یوسفی تبار در این بازدید ضمن ابراز رضایت از روند اجرای پروژه ها گفت:تلاشها و زحمات پرسنل و نیروهای مجموعه شهرداری در پروژه ها بی سابقه است که این مهم نوید بخش روزهای خوب برای همشهریان عزیز می باشد.

وی از زحمات کلیه پرسنل شهرداری اراک همچنین سید مرتضی میری شهردار اراک تقدیر و تشکر نمود.

شهردار اراک نیز در این بازدید با اشاره به پیشرفت خوب در پروژه ها عمرانی گفت:پرزوژه پل سبحانی در آخرین مرحله می باشد و امیدواریم بزودی شاهد افتتاح آن باشیم.

سید مرتضی میری افزود:چند روزی را به دلیل بارندگی پروژه تقاطع غیرهمسطح میدان جهاد با وقفه روبرو شد،ولی کار برق رسانی آن به قدرت در حال اجرا است و در کل زودتر از زمانی که برای بهره برداری از پروژه میدان جهاد اعلام شده است می توان از تقاطع غیرهمسطح میدان جهاد بهره برداری کرد.

وی با قدردانی از تلاش های پرسنل شهرداری اراک خاطرنشان ساخت:همکاران من در شهرداری اراک برای به بهره برداری رسیدن پروژه تقاطع غیرهمسطح میدان جهاد اراک به معنای واقعی کلمه از خودگذشتگی نشان دادند تا بتوان به سرعت این تقاطع را مورد بهره برداری قرار داد.

میری در پایان تاکید کرد:تلاش های صورت گرفته در این مدت از سوی پرسنل شهرداری اراک از سوی شهروندان اراکی قابل لمس است و به راحتی می توان آن را مشاهده کرد.


مطلب شماره 206
ساعت ٦:٥٢ ‎ب.ظ روز ۱۳۸۸/۸/۱۱   کلمات کلیدی: روابط عمومی شهرداری اراک

سیدمرتضی میری بعنوان شهردار اراک انتخاب شد

 

پس از ساعتها بحث و بررسی در شورای اسلامی شهر اراک سرپرست شهرداری اراک با اکثریت آرا به سمت شهردار اراک انتخاب شد.

رییس شورای اسلامی شهر اراک با اعلام خبر فوق گفت:پس از ساعتها بحث و بررسی و دعوت از کاندیداهای مورد نظر شورا و گوش دادن به نظرات و دیدگاههای آنها امروز رای گیری در مورد شهردار اراک انجام و سیدمرتضی میری به سمت شهردار اراک انتخاب شد.

رضا یوسفی تبار افزود:امید است شهردار اراک بتواند در سایه توکل به پروردگار و توسل به ائمه اطهار(س) گامهای موثری برای شهر اراک بردارد.


مطلب شماره 205
ساعت ۱۱:٠۳ ‎ق.ظ روز ۱۳۸۸/۸/۱۱   کلمات کلیدی: روابط عمومی شهرداری اراک

بازدید 2 تن از اعضای شورای اسلامی شهر اراک از پروژه تقاطع غیرهمسطح میدان جهاد

 

دکتر علی رجایی و دکتر منوچهر کاظمی دو تن از اعضای شورای اسلامی شهر ارک به همراه سید مرتضی میری سرپرست شهرداری اراک از پروژه تقاطع غیر همسطح جهاد بازدید به عمل آوردند.

در این بازدید یک ساعته که در راستای نقش نظارتی شورای اسلامی شهر اراک بر فعالیتهای شهرداری انجام گرفت،اعضای شورای اسلامی شهر اراک نسبت به بعضی از مشکلات در این پروژه که باعث بروز حوادث در آینده خواهد شد؛نکاتی را متذکر شدند.

دکتر علی رجایی در ارتباط با این بازدید گفت:این بازدید که در فضایی کاملاً صمیمانه انجام شد،در راستای اهداف شورا و نقش نظارتی آن بر فعالیتهای شهرداری صورت گرفت.

رجایی افزود:در این بازدید نسبت به اصلاح برخی ایرادات این پروژه مانند اصلاح راستگرد تقاطع غیرهمسطح میدان جهاد به سمت خیابان جهاد و اصلاح دریچه های آبریز زیرگذر به کانالهای انتقال آبهای سطحی زیرگذر توضیحات و تذکراتی ارائه شد.

این دو عضو شورای اسلامی شهر اراک از همکاری صمیمانه ی سید مرتضی میری سرپرست شهرداری اراک تقدیر و تشکر کردند.


مطلب شماره 204
ساعت ٩:٠٦ ‎ق.ظ روز ۱۳۸۸/۸/۱۱   کلمات کلیدی: روابط عمومی شهرداری اراک

فرماندار ارک خبر داد:

سرعت انجام پروژه های شهرداری کاهش نیافته است

 

فرماندار اراک گفت:با تغییر در تیم مدیریتی شهرداری اراک سرعت انجام پروژه ها کاهش نیافته است و حتی می توان گفت با سرعت بیشتری در حال انجام است.

حسن آصفری در مراسم جشن میلاد امام رضا(ع) که در سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی اراک برگزار می شد،با بیان مطلب فوق افزود:امیدواریم پروژه های در دست اقدام شهرداری اراک در چند روز آینده به بهره برداری برسند.


مطلب شماره 203
ساعت ۱۱:٤٥ ‎ق.ظ روز ۱۳۸۸/۸/۱٠   کلمات کلیدی: روابط عمومی شهرداری اراک

بازدید سرزده اعضای شورای اسلامی شهر اراک از فعالیتهای شهرداری به مناسبت میلاد امام رضا(ع)

 

اعضای شورای اسلامی شهر اراک در بازدیدی سر زده از خدمات شهرداری اراک به مناسبت میلاد حضرت علی بن موسی الرضا(ع) این خدمات را قابل توجه و مطلوب ارزیابی کردند.

رئیس شورای اسلامی شهر اراک در این بازدید زیباسازی میادین و معابر اصلی به خصوص در اعیاد و مناسبتها را یک امر مهم در ایجاد فرهنگ اسلامی و نشاندهنده روحیه دینی شهروندان دانست و افزود:به شکر خدا،شهرداری اراک در این مدت کوتاه توانسته است خدمات قابل تحسینی را در این زمینه به شهروندان ارائه دهد.

رضا یوسفی تبار در پایان از زحمات اداره روابط عمومی شهرداری اراک،مدیریت و پرسنل سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری اراک،اداره روابط عمومی شورای اسلامی شهر اراک و کلیه پرسنلی که در این اعیاد درگیر فعالیتهای زیباسازی شهر اراک بوده اند تقدیر و تشکر کرد.

شایان ذکر است این بازدید ساعت یک بامداد مورخ 7/8/88 انجام شد.


مطلب شماره 202
ساعت ۱۱:۳٠ ‎ق.ظ روز ۱۳۸۸/۸/٦   کلمات کلیدی: روابط عمومی شهرداری اراک

سزد که بر سر خورشید سایه اندازیم

کنون که سایه شمس الشموس بر سر ماست

 

میلاد سلطان سریر ارتضاء،حضرت علی بن موسی الرضا(ع) مبارک باد.


مطلب شماره 201
ساعت ۱۱:۱۸ ‎ق.ظ روز ۱۳۸۸/۸/٦   کلمات کلیدی: روابط عمومی شهرداری اراک

نورافشانی در 8 نقطه شهر اراک به مناسبت میلاد ثامن الحجج(ع)

 

به مناسبت میلاد با سعادت هشتمین اختر تابناک آسمان ولایت امام علی ابن موسی الرضا(ع)،مراسم نورافشانی در شب میلاد این امام همام همزمان در 8 نقطه شهر اراک رأس ساعت 20 روز پنج شنبه مورخ 7/8/88 انجام خواهد شد.

همچنین مراسم جشنی با حضور مدیران شهرداری اراک در روز پنج شنبه رأس ساعت 18 در محل سازمان آتش نشانی اراک برگزار خواهد شد.

بنا بر این گزارش به مناسبت این میلاد فرخنده کلیه میادین سطح شهر آذین بندی شده است.


مطلب شماره 200
ساعت ۱٠:٤٦ ‎ق.ظ روز ۱۳۸۸/۸/٦   کلمات کلیدی: روابط عمومی شهرداری اراک

انتصاب سرپرست سازمان خدمات موتوری شهرداری اراک

 

سرپرست شهرداری اراک طی حکمی سید احمد میرمحمدی را با حفظ سمت به سرپرستی سازمان خدمات موتوری شهرداری اراک منصوب کرد.

سید مرتضی میری در این حکم عنوان کرد:«جنابعالی نظر به تخصص و تجارب ارزنده جهت خدمت رسانی هرچه بیشتر به همشهریان عزیز به این سمت منصوب می گردید؛امید است با اتکا به خداوند متعال و همکاری کلیه پرسنل سازمان خدمات موتوری در انجام وظایف محوله موفق و موید باشید.»

گفتنی است سید احمد میرمحمدی در حال حاضر مدیرعامل سازمان میادین میوه و تره بار شهرداری اراک می باشد.


مطلب شماره 199
ساعت ۱٢:۱۳ ‎ب.ظ روز ۱۳۸۸/۸/۳   کلمات کلیدی: گزارش تصویری

برگزاری شورای روابط عمومی های شهرداری اراک با حضور سرپرست شهرداری


مطلب شماره 198
ساعت ۱٢:٠٧ ‎ب.ظ روز ۱۳۸۸/۸/۳   کلمات کلیدی: گزارش تصویری

دیدار اعضای شورای اسلامی شهر و مدیران شهرداری اراک با نماینده ولی فقیه در استان مرکزی و امام جمعه اراک


مطلب شماره 197
ساعت ۱۱:٥۸ ‎ق.ظ روز ۱۳۸۸/۸/۳   کلمات کلیدی: گزارش تصویری

بازدید استاندار مرکزی از پروژه های شهرداری اراک


مطلب شماره 196
ساعت ۱۱:۳٥ ‎ق.ظ روز ۱۳۸۸/۸/۳   کلمات کلیدی: روابط عمومی شهرداری اراک

ظرف 35 روز آینده؛

پل شهید ناصر بختیاری اراک به بهره‌برداری می‌رسد‌

 

سرپرست شهرداری اراک از بهره ‌برداری پل شهید ناصر بختیاری ظرف 35 روز آینده خبر داد.

سید مرتضی میری در جریان بازدید اصحاب رسانه‌ از پروژه‌های عمرانی شهرداری اراک،اظهار داشت:در حال حاضر عملیات زیرسازی اجرای این پل به اتمام رسیده و پیش‌بینی می‌شود با اتصال این پل به میدان صنعت تا 35 روز آینده به بهره‌برداری برسد.

وی با اشاره به اخذ مصوبه کمیسیون ماده 5 و شورای ترافیک مبنی برتعریض میدان صنعت بیان داشت:با توجه به لزوم ایمن‌سازی دهانه ورودی این پل از سمت میدان صنعت مصوبه کمیسیون ماده 5 اخذ و عملیات تعریض این میدان و اتصال آن به پل به زودی آغاز خواهد شد.

سرپرست شهرداری اراک افزود:در حال حاضر عملیات مربوطه احداث نهر برای زهشکی آب‌های سطحی،عملیات مربوط به روشنایی و گاردریل‌ پل در حال انجام است و هیچگونه مشکلی در اجرای پل وجود ندارد.


مطلب شماره 195
ساعت ۱۱:٢٦ ‎ق.ظ روز ۱۳۸۸/۸/۳   کلمات کلیدی: گزارش تصویری

همایش تجلیل از برگزیدگان مسابقه انتظار سبز