روابط عمومی شهرداری اراک

شهرداری اراک در خدمت شهروندان عزیز؛پیام گیر 137؛تلفکس:3124820؛سامانه پیام کوتاه:30007137

مطلب شماره 214
ساعت ۱٠:٥٤ ‎ق.ظ روز ۱۳۸۸/٩/٢۸   کلمات کلیدی: روابط عمومی شهرداری اراک

فرا رسیدن ماه محرم،ماه بندگی و آزادگی،بر تمامی مسلمین تسلیت باد.

 


مطلب شماره 213
ساعت ۱٠:٥۱ ‎ق.ظ روز ۱۳۸۸/٩/۱٤   کلمات کلیدی: روابط عمومی شهرداری اراک


مطلب شماره 212
ساعت ۱٠:٤٦ ‎ق.ظ روز ۱۳۸۸/٩/۱٤   کلمات کلیدی: روابط عمومی شهرداری اراک

ستاد زمستانه شهرداری اراک تشکیل جلسه داد

 

ستاد زمستانه شهرداری اراک با حضور فرماندار،فرمانده نیروی انتظامی استان،رییس آموزش و پرورش و مدیرکل هواشناسی استان تشکیل جلسه داد.

فرماندار اراک در این جلسه ضمن تقدیر و تشکر از عملکرد خوب و بموقع شهرداری اراک در بارش اخیر گفت:در بارش چند روز گذشته،شهرداری اراک با تمام تجهیزات خود و در کمترین زمان ممکن معابر را پاک سازی کرد که این جای تشکر دارد.

حسن آصفری تصریح کرد:شهرداری اراک باید در جهت مقابله با مشکلات و بحرانهای بوجود آمده احتمالی ناشی از برودت هوا و بارش نزولات جوی تمهیدات لازم را انجام دهد.

فرمانده نیروی انتظامی استان مرکزی نیز در این جلسه گفت:نیروی انتظامی آمادگی کامل دارد تا در موقع بارش نزولات جوی با تمام توان به شهرداری در جهت خدمت رسانی به همشهریان عزیز یاری رساند.

سردار کاظم مجتبایی ادامه داد:نیروی انتظامی با همکاری شهرداری قصد دارد نکاتی را در قالب بروشور به شهروندان عزیز درمورد فصل سرما و بارش یادآوری نماید.

سرپرست شهرداری اراک نیز در این جلسه گفت:ستاد زمستانه شهرداری اراک با تمام امکانات و تجهیزات بصورت شبانه روزی آماده خدمت رسانی به شهروندان می باشد.

سید مرتضی میری ادامه داد:ستاد زمستانه شهرداری با 7 کمیته تخصصی تشکیل شده است و امیدواریم در سالجاری بتوانیم خدمات قابل قبولی را به شهروندان عزیز ارایه نماییم.


مطلب شماره 211
ساعت ۳:٥٦ ‎ب.ظ روز ۱۳۸۸/٩/۳   کلمات کلیدی: روابط عمومی شهرداری اراک

مراسم تجلیل از بازنشستگان شهرداری اراک برگزار شد

 

طی مراسمی با حضور سرپرست شهرداری و اعضای شورای اسلامی از بازنشستگان شهرداری اراک تجلیل شد.

در این مراسم سید مرتضی میری ضمن تقدیر و تشکر از بازنشستگان شهرداری اراک گفت:با تلاشها و زحمات این عزیزان است که اکنون خانواده بزرگ شهرداری توانسته است خدمات قابل توجه ای را به شهروندان ارایه دهد.

وی افزود:امیدواریم مجموعه شهرداری بتواند با راه اندازی پروژه های عمرانی سطح شهر زحمات بازنشستگان را تکمیل نموده و راه آنان را ادامه دهد.

شایان ذکر است در این مراسم که تمامی پرسنل شهرداری اراک به همراه خانواده هایشان حضور داشتند از 15 نفر از بازنشستگان با اهدای لوح تقدیر و سکه بهار آزادی تقدیر و تشکر گردید.