روابط عمومی شهرداری اراک

شهرداری اراک در خدمت شهروندان عزیز؛پیام گیر 137؛تلفکس:3124820؛سامانه پیام کوتاه:30007137

مطلب شماره 88
ساعت ٤:٥٥ ‎ب.ظ روز ۱۳۸۸/٢/۳۱   کلمات کلیدی: روابط عمومی شهرداری اراک ،سازمان عمران شهرداری اراک

استاندار استان مرکزی:

خدمت رسانی به مردم و تسریع در پروژه های عمرانی شهر اراک مشهود است


استاندار مرکزی برای چندمین بار متوالی در روزهای اخیر به طور سرزده از پروژه‌های عمرانی شهر اراک بازدید کرد و از نزدیک در جریان پیشرفت‌های حاصل شده و مشکلاتی که در زمینه این پروژه ها وجود دارد،قرار گرفت.

علی‌اکبر شعبانی فرد در حاشیه این بازدید گفت:تلاش‌هایی که در این مدت شهرداری اراک در جهت تکمیل پروژه‌های عمرانی انجام داده،فراتر از حد انتظار بوده است.

وی افزود:مجموعه شهرداری با همدلی و تلاش در جهت پیشبرد و خدمت رسانی به مردم تلاش زیادی انجام می‌دهند و خدمت رسانی به مردم و تسریع در پروژه‌های عمرانی شهر اراک مشهود است.

شعبانی فرد تاکید کرد:همانطور که تاکنون از اقدامات شهرداری اراک رضایت داریم،باید از این پس نیز شهرداری و مجموعه مدیران آن با درایت و کاردانی در جهت تکمیل پروژه‌ها اقدام کنند تا در آینده نزدیک شاهد بهره‌برداری پروژه‌های نیمه تمام باشیم.

استاندار مرکزی در پایان خاطرنشان کرد:استاندار مرکزی به عنوان نماینده عالی دولت در استان مرکزی از زحمات شهردار اراک تشکر می‌کند و امیدوار است که بتواند مجموعه شهرداری را در پیشبرد امور یاری رساند.

شهردار اراک نیز در جریان این بازدید گفت:حمایت مسئولان استان در روند اجرای پروژه‌های شهرداری اراک مشهود و اثرگذار بوده است.

دکتر علی ‌اکبر کریمی اظهار داشت:با حمایت مسئولان استان بسیاری از طرح‌های عمرانی که در شهرداری اراک سال‌ها بر زمین باقی مانده بود،اجرایی شده است که با اجرای آن علاوه بر افزایش توان کاری در شهر،زمینه برای بهبود وضعیت ترافیکی و نیز سیمای شهری در اراک فراهم شده است.