روابط عمومی شهرداری اراک

شهرداری اراک در خدمت شهروندان عزیز؛پیام گیر 137؛تلفکس:3124820؛سامانه پیام کوتاه:30007137

مطلب شماره 89
ساعت ٤:٥٩ ‎ب.ظ روز ۱۳۸۸/٢/۳۱   کلمات کلیدی: روابط عمومی شهرداری اراک

نماینده ولی فقیه در استان مرکزی:

 

روند طرح ها و پروژه های عمرانی شهرداری اراک از پیشرفت خوبی برخوردار است

 


نماینده ولی فقیه در استان مرکزی و امام جمعه اراک از پروژه های عمرانی شهرداری اراک بازدید بعمل آورده و از نزدیک در جریان روند پیشرفت این پروژه ها و مشکلاتی که در زمینه اجرای آنها وجود دارد،قرار گرفت.

آیت الله احمدمحسنی‌گرکانی ضمن قدردانی از تلاش مجموعه کارکنان و مدیران شهرداری اراک در بهبود وضعیت شهر اراک گفت:برخی از پروژه‌های بزرگ شهرداری مانند پروژه پل شهید بختیاری کمتر در معرض دید مردم قرار گرفته است،ولی با بهره‌برداری از این طرح مردم با مزایای آن آشنا شده و از خدمات ارائه شده از سوی شهرداری آگاه می‌شوند که ادامه اجرای چنین پروژه‌هایی زمینه را برای تبدیل شدن شهر اراک به شهری نمونه در میان مراکز سایر استان‌های کشور فراهم می‌کند.

وی ادامه داد:دیدن طرح‌های عمرانی که در سال‌های اخیر در شهرداری اراک به مرحله اجرا درآمده است،برای من بسیار جالب توجه بود و از دیدن آنها خوشحال شدم.

وی تصریح کرد:طرح‌های عمرانی که شهرداری اراک به مرحله اجرا در می‌آورد،خدمت‌رسانی به مردم را تسریع کرده و مشکلاتی که مردم در زندگی روزمره خود با آن روبرو هستند را کاهش می‌دهد.

امام جمعه اراک روند روبه رشد پروژه‌های شهرداری اراک را نشان دهنده تلاش‌های شبانه روزی مدیران شهرداری اراک عنوان کرد و افزود:صحنه‌های زیبایی با تلاش‌هایی که در جهت عمران و آبادی شهر اراک انجام می‌شود،بوجود آمده و نشان می‌دهد در صورتی که مسوولین این گونه برای مردم تلاش کنند،می‌توان عمران و آبادانی را در شهر اراک بوجود آورد.

وی با انتقاد از کسانی که اراک را دهکده می‌نامند،تصریح کرد:کسانی که اراک را دهکده‌ای کوچک می‌نامند،حرف درستی نمی‌زنند،زیرا میلیاردها تومان اعتبار در جهت عمران و آبادانی شهر اراک صرف می‌شود.

آیت ا.. احمد محسنی گرکانی پیشرفت‌های شهر در سال‌های اخیر را بسیار مناسب عنوان کرد و افزود:پیشرفت‌ها بسیار بالا بوده است که این امر نشان می‌دهد مسوولین شهر اراک اگر با هم همدلی و اتحاد داشته باشند،می‌توانند به پیشرفت‌های بالایی دست پیدا کنند.وی گفت:دلسوزی مدیران شهرداری اراک برای مردم است که تمام تلاش خود را انجام می‌دهند تا مردم در آسایش به‌سر ببرند.

وی ادامه داد:ما می خواهیم که مردم از لحاظ عمرانی و فرهنگی در آرامش باشند و به پیشرفت‌های مناسبی دست پیدا کنند.

نماینده ولی فقیه در استان مرکزی و امام جمعه اراک در پایان تاکید کرد:انتظار است که در کنار پیشرفت‌های عمرانی که در شهر بوجود آمده است،فرهنگ تشخیص مردم نیز بالا رود تا تشخیص دهند که باید به چه کسانی رای بدهند.

شهردار اراک نیز در جریان این بازدید گفت:اجرای فعالیت‌های عمرانی در شهر اراک با جدیت از سوی مسئولان شهرداری ادامه خواهد یافت.

دکتر علی ‌اکبر کریمی افزود:در سال جاری،57 پروژه عمرانی در راستای عمران و آبادانی شهر اراک توسط شهرداری به اجرا در می‌آید.

وی تصریح کرد:اعتبارات امسال شهرداری اراک با پنج درصد رشد نسبت به سال گذشته به 52 میلیارد و 500 میلیون تومان رسیده است.