روابط عمومی شهرداری اراک

شهرداری اراک در خدمت شهروندان عزیز؛پیام گیر 137؛تلفکس:3124820؛سامانه پیام کوتاه:30007137

مطلب شماره 90
ساعت ۱٠:٢٠ ‎ق.ظ روز ۱۳۸۸/۳/٢   کلمات کلیدی: روابط عمومی شهرداری اراک ،سازمان عمران شهرداری اراک

راه های اصلی ارتباطی فرسوده درون شهری بازسازی می شود


شهردار اراک از تخریب پلهای قدیمی و فرسوده این شهر خبر داد و گفت: این پل ها کار کرد مفید خود را از دست داده و نیاز به تخریب و بازسازی دارند.

دکتر علی ‌اکبر کریمی با تاکید بر اینکه این پل ها برای عبور و مرور شهروندان خطر آفرین هستند،افزود:امسال اعتبارات مشخصی برای بازسازی پل ها و نوسازی آنان در نظر گرفته شده است.

وی پل سبحانی در کنار مسجد سیدها و پل مشتاقی در خیابان طالقانی را از جمله این پل ها خواند و اظهار داشت:پل سبحانی تخریب شد و ظرف چند روز آینده پل مشتاقی نیز تخریب می شود که ظرف مدت سه ماه در این مکانها پل های جدیدی ساخته خواهد شد.

کریمی از به بهره برداری رسیدن پنج پل طرح زیرگذر میدان جهاد خبر داد و گفت:این پل ها به عنوان اولین تقاطع های غیرهمسطح اراک محسوب می شوند و کل آنها تا اواخر خردادماه به بهره برداری می رسند.

وی در پایان با بیان اینکه دو پل این طرح بهره داری شده است،اظهار داشت:پل شماره سه نیز تا اواخر هفته آینده به اتمام می رسد.

نماینده ولی فقیه در استان مرکزی در جریان این بازدید گفت: روند طرحها و پروژه های شهرداری از پیشرفت خوبی برخوردار است که با اجرای این طرحها مشکلات مردم شهر اراک از نظر ترافیکی و رفت و آمد برطرف خواهد شد.

آیت ‌الله احمد محسنی‌ گرکانی این پروژه ها را خدمات فرهنگی،عمرانی و ارزشی عنوان کرد و افزود:در صورتی که مسئولان با هم اتحاد داشته باشند و به فکر آینده مردم،عمران و آبادانی شهر باشند خدمت بزرگی به مردم کرده و ثمرات آن در آینده مشخص می شود.

وی در پایان اظهار داشت:میلیاردها ریال سرمایه گذاری در اجرای پروژ‌ه های عمرانی در شهر اراک برای ایجاد پل،خیابان و راه های در مرکز و حاشیه شهر با تلاش مسئولان،شهردار و استاندار ایجاد شده است که با افتتاح این پروژه ها شهرداری خدمات بزرگی به مردم می کند.