روابط عمومی شهرداری اراک

شهرداری اراک در خدمت شهروندان عزیز؛پیام گیر 137؛تلفکس:3124820؛سامانه پیام کوتاه:30007137

مطلب شماره 98
ساعت ٩:٤۳ ‎ق.ظ روز ۱۳۸۸/۳/٩   کلمات کلیدی: سازمان خدمات موتوری شهرداری اراک

مدیر عامل سازمان خدمات موتوری شهرداری اراک خبر داد:

سازمان خدمات موتوری شهرداری اراک به یکی از بزرگترین سازمانهای خدمات موتوری غرب کشور تبدیل شده است

مدیرعامل سازمان خدمات موتوری شهرداری اراک گفت:در راستای مکانیزه کردن فعالیتهای اجرایی سازمان و پیرو سیاست اتخاذ شده از سوی سازمان شهرداریها و دهداریهای کشور این سازمان اقدام به خرید و تجهیز ناوگان ماشین آلات خود کرده است.


سید نعمت اله حسینی افزود:در راستای مکانیزاسیون سازمان خدمات موتوری اراک و با حمایتهای استاندار مرکزی،شهردار اراک،هیات مدیره سازمان و نیز کمک سازمان شهرداریها و دهداریهای کشور این سازمان اقدام به خرید هفده دستگاه انواع ماشین آلات شامل:یک دستگاه نمک پاش،سه دستگاه مینی لودر،پنج دستگاه جاروب مکانیکی،همچنین شش دستگاه کامیونت خاور،یک دستگاه قیر پاش و یک دستگاه تانکر آب ده تنی نموده است که در حوزه خدمات شهری به کار گیری خواهند شد.

وی در ادامه گفت:با خرید و تجهیز ناوگان ماشین آلات بخشهای اجرایی و خدمات شهر،این سازمان به یکی از بزرگترین سازمانهای خدمات موتوری در منطقه غرب کشور تبدیل شده است.

معاون اداری مالی سازمان خدمات موتوری شهرداری اراک نیز با بیان اینکه از هفده دستگاه ماشین آلات خریداری شده تاکنون چهار دستگاه به سازمان تحویل داده شده است و سه دستگاه دیگر نیز حداکثر تا یکماه دیگر به مجموعه ناوگان ماشین آلات این سازمان افزوده خواهد شد،گفت:حدود یکصد نفر ساعت آموزش برای پرسنل سازمان جهت فعالیت بر روی این ماشین آلات صورت پذیرفته است.

محمود ایزد یار در مورد اعتبار تخصیص داده شده برای خرید ماشین آلات عنوان کرد:حدود بیست و پنج میلیارد ریال جهت خرید این ماشین آلات پرداخت شده که بخشی از این اعتبارات توسط استانداری مرکزی،بخشی از اعتبارات سازمان شهرداریها و مابقی آن نیز توسط سازمان خدمات موتوری شهرداری اراک پرداخت شده است.