روابط عمومی شهرداری اراک

شهرداری اراک در خدمت شهروندان عزیز؛پیام گیر 137؛تلفکس:3124820؛سامانه پیام کوتاه:30007137

مطلب شماره 10
ساعت ٢:٤٧ ‎ب.ظ روز ۱۳۸٧/٩/٢٤   کلمات کلیدی:

شهردار اراک:

یکی از اقدامات بسیار خوب در شهرداری اراک ایجاد سازمانهای تخصصی بوده است

ساختمان اداری سازمان حمل و نقل و ترافیک شهرداری اراک با حضور جمعی از مسئولین اراک افتتاح شد.

شهردار اراک در این مراسم گفت:یکی از اقدامات بسیار خوب در شهرداری اراک ایجاد سازمانهای تخصصی بوده است که این امر سبب پیشبرد فعالیت های شهرداری اراک می شود.

دکتر علی اکبر کریمی با بیان این مطالب افزود:سازمان حمل و نقل و ترافیک شهرداری اراک به عنوان یک سازمان نوپا نیاز به تجهیزات و تقویت دارد تا بتواند به فعالیت های خویش ادامه دهد که بر این اساس اقدامات خوبی در جهت تکمیل امکانات انجام شده است.

وی با اشاره به ساخت آبنماهای میادین شهر اراک اظهار داشت:با توجه به نیاز شهر اراک به زیباسازی و تقویت مبلمان شهری و با توجه به این امر که اثر این زیباسازی ها در محیط شهری بسیار بالا است،شهرداری اراک اقدام به نصب آبنماهایی در دو میدان آزادگان و میدان ولی عصر(عج) کرده است.

کریمی اظهار داشت:شهرداری اراک از عید نوروز سال 1387 تاکنون اقدام به نصب آبنما در میادین اصلی شهر نموده است که بر این اساس نیز نصب آبنمای جدید و دائمی در میدان اصلی شهر نیز اقدامی در این جهت بوده است.

مدیرعامل سازمان حمل و نقل و ترافیک شهرداری اراک نیز در این مراسم گفت:این سازمان تاکنون توانسته اقدامات خوبی در شهر اراک انجام دهد که بر این اساس مناسب سازی معبر عابر پیاده و ایمن سازی و استاندارد سازی ایستگاه های اتوبوس بر این اساس بوده است.

گفتنی است در پایان این مراسم از یکی از بازنشستگان سازمان حمل و نقل و ترافیک شهرداری اراک با اهدا لوح تقدیر قدردانی شد.

شایان ذکر است بعد از اتمام این مراسم آبنمای میادین آزادگان و ولیعصر(عج) مورد بهره برداری قرار گرفت.