روابط عمومی شهرداری اراک

شهرداری اراک در خدمت شهروندان عزیز؛پیام گیر 137؛تلفکس:3124820؛سامانه پیام کوتاه:30007137

مطلب شماره 120
ساعت ۱٠:٥۱ ‎ق.ظ روز ۱۳۸۸/٤/۱۱   کلمات کلیدی: سازمان حمل و نقل و ترافیک شهرداری اراک

معرفی سرپرست سازمان حمل و نقل و ترافیک شهرداری اراک

طی مراسمی با حضور شهردار و جمعی از معاونین ارشد شهرداری اراک سعید بیاتیان به عنوان سرپرست سازمان حمل و نقل و ترافیک شهرداری اراک معرفی شد.


شهردار اراک ضمن تقدیر و تشکر از ابوالفضل شالی بیگ مدیرعامل سازمان حمل و نقل و ترافیک،عنوان داشت:با توجه به ارزیابی های مستمری که از سازمان ها صورت می پذیرد و بر اساس بررسی عملکرد آنها تصمیمات لازم در مورد تغییراتی که می بایست در ترکیب سازمانها انجام شود اتخاذ می گردد؛در آینده نیز با توجه به ساز و کارهای نظام مند طراحی شده بررسی عملکردها به صورت دقیق تر انجام خواهد شد و تصمیمات سازمان یافته تر خواهد بود.

دکتر علی اکبر کریمی گفت:با توجه به اینکه سازمان حمل و نقل و ترافیک سازمانی نوپا و جدید التاسیس می باشد،کارهای بسیار ارزنده ای خصوصاً در بحث های مطالعاتی در این سازمان انجام شده و زحمات بسیاری کشیده شده که جای تقدیر و تشکر دارد.

وی افزود:با توجه به تخصص و توانایی مهندس شالی بیگ و روحیه کاری ایشان که متناسب با فضای کار ستادی است،همچنین فعال شدن حوزه ترافیک در ساختار شهرداری و لزوم وجود مدیر ستادی قوی در این بخش آرزوی موفقیت روزافزون همچون گذشته را برای ایشان داریم.

کریمی ادامه داد:سازمان حمل و نقل و ترافیک در زمینه اجرایی قدرت مانور بالایی را نداشته و در زمینه مسائل اجرایی به خوبی وارد نشده است که امیدواریم با تغییر در ترکیب مدیریتی این سازمان فضای جدیدی به وجود آمده و سازمان بیشتر شان اجرایی داشته باشد و مسائل اجرایی را دنبال کند.

شهردار اراک در پایان گفت:سعید بیاتیان یکی از مدیران باسابقه و با تجربه شهرداری است که تجربه موفق حضور در سازمانهای مختلف را دارا بوده و در امور اجرایی از توانایی بسیار بالایی برخوردار می باشد؛لذا امیدورایم با حضور ایشان و وجود نیروهای متخصص شاهد نقش موثرتر و پررنگ تر سازمان حمل و نقل و ترافیک در سطح شهر باشیم.