روابط عمومی شهرداری اراک

شهرداری اراک در خدمت شهروندان عزیز؛پیام گیر 137؛تلفکس:3124820؛سامانه پیام کوتاه:30007137

مطلب شماره 121
ساعت ۱:٥٦ ‎ب.ظ روز ۱۳۸۸/٤/۱۳   کلمات کلیدی: روابط عمومی شهرداری اراک

شهرداری اراک رو در رو با ایرالکو

در ادامه مسابقات لیگ فوتبال نوجوانان اراک امروز تیم فوتبال نوجوانان شهرداری اراک در مصاف با تیم فوتبال نوجوانان ایرالکو ساعت 15 و 30 دقیقه در مجموعه ورزشی شهدای 5 مرداد به میدان می رود.


علی عسگری سرمربی تیم فوتبال نوجوانان شهرداری اراک ضمن تبریک ایام فرخنده 13 رجب سالروز تولد امیرالمومنین حضرت علی (ع) به تمام همشهریان خصوصاً ورزشکاران و علاقمندان به رشته فوتبال گفت:اعضای تیم با انسجام کامل در این مسابقات شرکت کرده و بازیکنان با سپری کردن تمرینات سخت و دشوار با آمادگی کامل برای برد به زمین می روند.

تیم فوتبال نوجوانان شهرداری اراک به سرپرستی داوود میلادی و مربیگری احمدرضا بهادری پور زیر نظر داوود سلیم آبادی مدیرعامل باشگاه ورزشی شهرداری حدود 2 ماه است که تمرینات خود را با حضور 25 بازیکن شروع نموده و در این مدت بازیکنان و مجموعه تیم به شرایط ایده آل و قابل قبولی دست پیدا کرده اند.

شایان ذکر است سری مسابقات لیگ فوتبال نوجوانان باشگاههای اراک از چهارشنبه هفته گذشته با حضور 9 تیم:شهرداری اراک،ایرالکو،برق باختر،استقلال،سرخ پوشان،بهمن،ماشین سازی،آلومینیوم B و گسترش آغاز شده و تیم شهرداری در اولین دیدار خود در مقابل برق باختر با 2 گل میثم نحوی و سبحان توسلی این تیم پرقدرت را پشت سرگذاشته است.