روابط عمومی شهرداری اراک

شهرداری اراک در خدمت شهروندان عزیز؛پیام گیر 137؛تلفکس:3124820؛سامانه پیام کوتاه:30007137

مطلب شماره 122
ساعت ٢:٠٦ ‎ب.ظ روز ۱۳۸۸/٤/۱۳   کلمات کلیدی: سازمان حمل و نقل و ترافیک شهرداری اراک

ورود به حیطه های جدید در برنامه کاری سازمان حمل و نقل و ترافیک شهرداری اراک قرار گرفت

 

سرپرست سازمان حمل و نقل و ترافیک شهرداری اراک از ورود این سازمان به حیطه های جدید کاری خبر داد و گفت:با توجه به در دستور کار قرار گرفتن تقویت شان اجرایی سازمان،ورود به عرصه های نوین در جهت ایجاد فضای جدیدتر و پویاتر درون سازمانی برنامه ریزی شده است که از آن جمله می توان به بحث جایگاه های CNG اشاره نمود.


سعید بیاتیان افزود:حفظ و نگهداری و اداره جایگاه های موجود،همچنین مطالعه و تهیه طرح راه اندازی و بهره برداری از جایگاه های جدید در شهر اراک در سازمان حمل و نقل و ترافیک انجام می شود.

وی ادامه داد:در همین راستا اداره و نگهداری پله های برقی در سطح شهر،همچنین ساخت و نصب و نگهداری پل های عابر پیاده جدید در حیطه وظایف این سازمان قرار خواهد گرفت و اموری همچون اداره مرکز معاینه فنی خودرو و یکسری کارهای اجرایی مانند:رنگ آمیزی جداول و اموری از این دست با طی مراحل قانونی برون سپاری خواهند شد.

بیاتیان اظهار داشت:انجام کارهای بازرگانی در سازمان به طور جدی پیگیری شده و به طور مثال در زمینه تولید،نصب و ارایه خدمات در زمینه علائم راهنمایی و رانندگی،تابلوها،گاردریل ها و انجام خط کشی با سرمایه گذاری مناسب جهت رفع نیازهای شهر اراک همچنین رفع نیازهای شهرداری های استان در دستور کار می باشد.

وی گفت:به کارگیری وسایل و تجهیزات ترافیکی جدید و الکترونیکی به دلایل کارآیی بالا از برنامه های نوین سازمان حمل و نقل و ترافیک است.

بیاتیان اظهار امیدورای کرد:با تدابیر اتخاذ شده این سازمان بتواند نقش موثرتری را در سطح شهر ایفا نموده و خدمات ارزنده ای را به شهروندان ارایه نماید.