روابط عمومی شهرداری اراک

شهرداری اراک در خدمت شهروندان عزیز؛پیام گیر 137؛تلفکس:3124820؛سامانه پیام کوتاه:30007137

مطلب شماره 13
ساعت ۸:۳٦ ‎ق.ظ روز ۱۳۸٧/۱٠/۱   کلمات کلیدی:

شهردار اراک:

شهر به کارگاه بزرگ عمرانی تبدیل شده است

شهردار اراک گفت:با توجه به برنامه های در حال اجرای عمرانی در اراک این شهر هم اینک به یک کارگاه بزرگ عمرانی تبدیل شده است.

دکتر علی اکبر کریمی در مراسمی به مناسبت عید سعید غدیرخم و در جمع کارکنان شهرداری اراک با بیان این مطلب افزود:شهرداری در تمام نقاط شهر اراک در حال انجام فعالیت های عمرانی است و بر این اساس،شهر اراک به یک کارگاه عمرانی تبدیل شده است.

وی با اشاره به رضایت مندی مردم از اقدامات شهرداری اراک خاطرنشان ساخت:اقدامات شهرداری اراک سبب رضایت مندی مردم در اراک شده است و بارها مردم این موضوع را از طریق رسانه ها و تماس با شهرداری اعلام کرده اند.

وی با اشاره به فرارسیدن عید سعید غدیر خم گفت:عید غدیر خم یکی از بزرگترین اعیاد اسلامی است که بر این اساس باید در جهت تکریم این عید اقدامات لازم صورت گیرد.

کریمی گفت:کتاب الغدیر،روایات بسیاری را آورده است که در تمام آنها به حقانیت امام علی (ع) اشاره شده است که این امر و اسناد تاریخی اهل سنت همه بر حقانیت امام علی (ع) اشاره کرده است.

شهردار اراک با اشاره به حکومت اسلامی شیعی در ایران اظهار داشت:افتخار مردم ایران این است که در سایه حکومت شیعی و ولایی زندگی می کند که مردم نیز باید با حضور در صحنه ها زمینه های تقویت حکومت شیعی ایران را فراهم کنند.

وی در پایان با اشاره به تضییع حقوق حضرت علی (ع) گفت:تضییع حقوق امام علی (ع) سبب شد تا جهان اسلام در سالهای پس از صدور انقلاب با مشکلات زیادی روبرو شود و تفرقه های گوناگون در جهان اسلام بوجود آید.

گفتنی است که در پایان این مراسم از 45 تن از سادات شهرداری و شورای اسلامی شهر اراک با اهدای لوح و هدایایی تجلیل شد.