روابط عمومی شهرداری اراک

شهرداری اراک در خدمت شهروندان عزیز؛پیام گیر 137؛تلفکس:3124820؛سامانه پیام کوتاه:30007137

مطلب شماره 156
ساعت ۱:٤٠ ‎ب.ظ روز ۱۳۸۸/٥/۱٠   کلمات کلیدی: روابط عمومی شهرداری اراک

برگزاری جلسه ستاد جشن های شعبانیه شهرداری اراک

 

ستاد جشن های شعبانیه شهرداری اراک با هدف برنامه ریزی برای برگزاری مناسب جشن های اعیادشعبانیه با حضور شهردار،معاونین،مشاور و مدیران روابط عمومی ادارات و ارگان های مختلف تشکیل شد.

در این جلسه شهردار اراک برگزاری با شکوه اعیاد شعبانیه را تلاش برای ارتقای سطح دانش شهروندان نسبت به فلسفه انتظار،تشویق و ترغیب مردم برای برپایی ایستگاههای صلواتی و ایجاد نشاط عمومی عنوان نمود.


مهدی میرزابابایی مشاور شهردار و مدیر اداره روابط عمومی شهرداری نیز ضمن ارائه طرح عید تا عید ویژه برگزاری جشن های اعیاد شعبانیه،به جلسات تشکیل شده در  شهرداری اشاره نمود و گفت:در جلسات شورای روابط عمومی و شورای اداری این شهرداری مصوباتی در خصوص آذین بندی میادین و خیابانها و نحوه برگزاری جشن اعیاد شعبانیه مقرر گردیده است و این فعالیت ها از روز اول ماه مبارک شعبان آغاز شده است.

وی افزود:با توجه به مردمی بودن این جشن ملی و مذهبی جهت مشارکت شهروندان و پراکندگی و تعدد جشن ها شهرداری  از جشن های محلی-مردمی برگزار شده در سطح شهر حمایتهای مالی یا فکری بعمل می آورد و جشنهای محلی به همین مناسبت در مناطق مختلف شهرداری برگزار خواهد شد.

میرزابابایی کاربردی تر شدن این جلسه از طریق فعالیت کمیته های طراحی شده در طرح ویژه شعبانیه را خواستار شد.

مجتبی خراجی،معاونت فرهنگی شهرداری با تببین اهداف جلسه و لزوم هماهنگی و ساماندهی امور انتظامی جشن و تامین امنیت مناسب برای شهروندان به بالا رفتن سطح انتظارات مردم با توجه به فعالیتهای اخیر شهرداری اشاره نمود و تنوع در برنامه ها و برطرف نمودن نواقص برنامه سال گذشته جهت برگزاری باشکوه تر جشن ضرورت دانست.

حاضرین در جلسه از فعالیتهای شهرداری در جشن ها و مناسبتهای مختلف ملی و مذهبی قدردانی نمودند و ضمن بیان پیشنهاداتی در رابطه با ارتقا کیفیت جشن،توجه هر چه بیشتر به فلسفه انتظار و زمینه سازی برای حضور و مشارکت اقشار مختلف مردم در کلیه امور فرهنگی و بهره گیری از توانمندی شهروندان برای زیباسازی،تزئین و چراغانی اماکن و معابر  در ایام میلاد را  عنوان نمودند.

در پایان کلیه حاضرین از طرف مدیران عامل و پرسنل سازمان متبوع خویش آمادگی خود را جهت هر گونه همکاری برای برگزاری این جشن ملی و مذهبی را اعلام نمودند.