روابط عمومی شهرداری اراک

شهرداری اراک در خدمت شهروندان عزیز؛پیام گیر 137؛تلفکس:3124820؛سامانه پیام کوتاه:30007137

مطلب شماره 171
ساعت ۱۱:۳٩ ‎ق.ظ روز ۱۳۸۸/٥/۱٩   کلمات کلیدی: روابط عمومی شهرداری اراک

توسط شهرداری اراک جشن بزرگ نیمه شعبان برگزار شد

در شب میلاد حضرت قائم (عج)،جشن بزرگ نیمه شعبان با حضور شهردار،اعضای شورای اسلامی شهر اراک،جمعی از مسئولین و با حضور جمع کثیری از علاقه‌مندان خاندان عصمت و طهارت (ع) در ورزشگاه 15 هزار نفری امام خمینی (ره) اراک برگزار شد.

شهردار اراک در این مراسم گفت:مردم شریف اراک همواره حامی خدمتگزاران خود در شهرداری بوده اند و اگر حمایت‌های مردم نبود،امکان آبادسازی شهر وجود نداشت.


دکتر علی‌اکبر کریمی افزود:اجرای پروژه‌های شهری همواره با بروز برخی آزار و اذیت‌ها برای مردم همراه است که اگر همراهی و همکاری مردم نبود امکان به پایان رسیدن چنین پروژه‌هایی وجود نداشت.

وی از افتتاح پل‌های شماره 2 و 3 تقاطع غیرهمسطح میدان جهاد اراک خبر داد و افزود:به مناسبت عید فرخنده نیمه شعبان،پل‌های شماره 2 و 3 تقاطع غیرهمسطح میدان جهاد اراک به بهره برداری می‌رسند.

وی با اشاره به پروژه هایی که در شهر اراک در حال اتمام هستند،خاطرنشان ساخت:کل پروژه میدان جهاد،پل شهید بختیاری،طرح تعریض کمربند شمالی و نوسازی پل های مشتاقی و سبحانی از جمله پروژه های شهرداری است که در تابستان جاری به بهره برداری می رسد.

کریمی تاکید کرد:با توجه به لزوم گرامیداشت این عید مبارک که نوید بخش صلح،امنیت و آرامش در جهان است،شهرداری هم تلاش کرده است جشن بزرگ عمومی در شهر برگزار کند که با حضور حداکثری مردم همراه باشد.
شهردار اراک ادامه داد:برگزاری چنین جشنی با این میزان از حضور مردم،اتفاقی بی سابقه‌ای است که عمدتاً خانواده‌ها در این مراسم با شکوه حضور بهم رساندند.

کریمی با قدردانی از همکاری دستگاه‌های اجرایی استان مرکزی برای برگزاری جشن نیمه شعبان اظهار داشت:ارگان هایی دیگر همچون تربیت بدنی،نیروی انتظامی،راهنمایی ورانندگی،اورژانس و کلیه سازمان های وابسته به شهرداری برای برگزاری این جشن نهایت همکاری را انجام دادند.

در این رابطه رییس شورای اسلامی شهر اراک نیز گفت:شهرداری در مناسبت های مختلف باید مردم را به سمت فراقت،خوشی و شادی رهنمون کند.

رضا یوسفی تبار افزود:شهرداری باید در برنامه های فرهنگی خود از هنرمندان بومی استفاده کنند تا هنرمندان بومی در چنین جشن هایی رشد و پرورش پیدا کنند.

وی فعالیت های فرهنگی شهرداری و شورای اسلامی شهر اراک در سال‌های اخیر را ملموس قلمداد کرد و افزود:فعالیت های فرهنگی شهرداری و شورای شهر اراک در سالهای اخیر بسیار ملموس بوده است که این امر سبب افزایش رضایت مندی مردم از اقدامات شهرداری شده است.

یوسفی تبار،خواهان همراهی و همکاری اعضای شورای شهر در اقدامات شهرداری و شورای شهر شد و افزود:اعضای شورای شهر باید با اتحاد نهایت همکاری خود را با یکدیگر انجام دهند تا با استفاده از مشاوران و کارشناسان خبره بتوانیم اقدامات شهرسازی را گسترش دهیم.

وی خاطرنشان ساخت:شورای شهر در حال رسیدن به جایگاه واقعی خود است که این ارتقا جایگاه شورای شهر،به دلیل دغدغه هایی است که این نهاد مردم برای مشکلات مردم شهر اراک دارد.

یوسفی تبار تاکید کرد:مدیریت یک پارچه،با وفاق و همدلی می تواند مشکلات شهر را برطرف کند که باید از این مهم نهایت حمایت ها انجام شود.