روابط عمومی شهرداری اراک

شهرداری اراک در خدمت شهروندان عزیز؛پیام گیر 137؛تلفکس:3124820؛سامانه پیام کوتاه:30007137

مطلب شماره 183
ساعت ۱۱:۱۳ ‎ق.ظ روز ۱۳۸۸/٦/۱٠   کلمات کلیدی: روابط عمومی شهرداری اراک

استاندار مرکزی در جریان بازدید از پروژه‌های عمرانی شهرداری اراک بمناسبت هفته دولت:

تلاش‌هایی که در این مدت شهرداری اراک در جهت تکمیل پروژه‌های عمرانی انجام داده،فراتر از حد انتظار بوده است

 

استاندار مرکزی به مناسبت هفته دولت از پروژه‌های عمرانی شهرداری اراک بازدید کرد و از نزدیک در جریان پیشرفت‌های حاصل شده و مشکلاتی که در زمینه این پروژه ها وجود دارد،قرار گرفت.

علی‌اکبر شعبانی فرد در حاشیه این بازدید گفت:تلاش‌هایی که در این مدت شهرداری اراک در جهت تکمیل پروژه‌های عمرانی انجام داده،فراتر از حد انتظار بوده است.

وی افزود:مجموعه شهرداری با همدلی و تلاش در جهت پیشبرد و خدمت رسانی به مردم تلاش زیادی انجام می‌دهد و خدمت رسانی به مردم و تسریع در پروژه‌های عمرانی شهر اراک مشهود است.

شعبانی فرد تاکید کرد:همانطور که تاکنون از اقدامات شهرداری اراک رضایت داریم،باید از این پس نیز شهرداری و مجموعه مدیران آن با درایت و کاردانی در جهت تکمیل پروژه‌ها اقدام کنند تا در آینده نزدیک شاهد بهره‌برداری پروژه‌های نیمه تمام باشیم.

وی تصریح کرد:مجموعه شهرداری در اجرای پروژه های عمرانی از برنامه زمانبندی مشخص شده جلوتر هستند و به تعهدات خود در این زمینه عمل نموده اند.

وی افزود:اراده ای که در شهردار و تیم همراهش دیده می شود دلگرم کننده است و ما نیز با تمام وجود از این تلاش صادقانه حمایت می کنیم.


وی روند روبه رشد پروژه‌های شهرداری اراک را نشان دهنده تلاش‌های شبانه روزی مدیران شهرداری اراک عنوان کرد و افزود:صحنه‌های زیبایی با تلاش‌هایی که در جهت عمران و آبادی شهر اراک انجام می‌شود،بوجود آمده و نشان می‌دهد در صورتی که مسوولین این گونه برای مردم تلاش کنند،می‌توان عمران و آبادانی را در شهر اراک بوجود آورد.

استاندار مرکزی خاطرنشان کرد:استاندار مرکزی به عنوان نماینده عالی دولت در استان مرکزی از زحمات شهردار اراک تشکر می‌کند و امیدوار است که بتواند مجموعه شهرداری را در پیشبرد امور یاری رساند.

وی گفت:در ماه های آتی زحمات و فعالیتهای شبانه روزی تلاشگران در شهرداری به ثمر نشسته و شاهد بهره برداری از پروژه های بزرگ عمرانی در اراک می باشیم.

وی در پایان افزود:با بهزه برداری از پروژه تقاطع غیرهمسطح میدان جهاد شاهد برداشتن گامی بزرگ در راستای انجام طرح 55 متری خواهیم بود.

شهردار اراک نیز در جریان این بازدید گفت:حمایت مسئولان استان در روند اجرای پروژه‌های شهرداری اراک مشهود و اثرگذار بوده است.

دکتر علی ‌اکبر کریمی اظهار داشت:با حمایت مسئولان استان بسیاری از طرح‌های عمرانی که در شهرداری اراک سال‌ها بر زمین باقی مانده بود،اجرایی شده است که با اجرای آن علاوه بر افزایش توان کاری در شهر،زمینه برای بهبود وضعیت ترافیکی و نیز سیمای شهری در اراک فراهم شده است.