روابط عمومی شهرداری اراک

شهرداری اراک در خدمت شهروندان عزیز؛پیام گیر 137؛تلفکس:3124820؛سامانه پیام کوتاه:30007137

سرپرست معاونت فرهنگی و اجتماعی شهرداری اراک:
ساعت ۱۱:٢٧ ‎ق.ظ روز ۱۳۸٧/٩/۱۸   کلمات کلیدی:

با فرهنگ سازی مناسب می توان از مردم در جهت مقابله با سرما بهره برد

  

سرپرست معاونت فرهنگی و اجتماعی شهرداری اراک گفت:در بحث فرهنگ سازی تعریف کردن هنجارهای مشخص می تواند شرایط خوبی را در جامعه برای مقابله با مشکلات بوجود آورد و بر این اساس فرهنگ سازی در زمینه مقابله با سرما در سال جاری در حال انجام است که بتوان از مردم در جهت مقابله با سرما بهره برد.

مجتبی خراجی در ادامه گفت:حضور خانواده ها در محیط پارک ها سبب سالم سازی محیط و کاهش بزهکاری ها می شود.

وی افزود:اجرای برنامه های فرهنگی و ورزشی در سطح شهر سبب می شود که تا حدود زیادی انواع آسیب های اجتماعی کاهش پیدا کند و همچنین سالم سازی محیط شهری را برای خانواده ها به همراه دارد.

وی حضور خانواده ها در محیط شهری جامعه را بسیار مهم ارزیابی کرد و گفت:باید شرایطی را بوجود آورد تا خانواده ها در محیط اجتماعی حضور بهم رسانند که این حضور مردم،جلوی بروز بسیاری از آسیب ها را در جامعه می گیرد.

سرپرست معاونت فرهنگی و اجتماعی شهرداری اراک ادامه داد:در هر حال آسیب های اجتماعی در جامعه بروز پیدا می کند که باید با اقدامات مناسب و فرهنگ سازی زمینه را برای بروز این آسیب ها کاهش داد.

مجتبی خراجی در پایان از احداث یک سالن ورزشی در اراک از سوی شهرداری خبرداد و افزود:با اقدامات صورت گرفته از سوی شهرداری اراک سالن ورزشی در حال ساخت است که می تواند مشکلاتی که به خاطر نبود مکان ورزشی وجود دارد را برطرف کند و این سالن ورزشی دارای قسمت های مختلف است و می توان از سالن های مختلف آن بهره برد.