روابط عمومی شهرداری اراک

شهرداری اراک در خدمت شهروندان عزیز؛پیام گیر 137؛تلفکس:3124820؛سامانه پیام کوتاه:30007137

مطلب شماره 36
ساعت ٤:٠٩ ‎ب.ظ روز ۱۳۸٧/۱۱/۳   کلمات کلیدی:

اطلاعیه

ضمن شکرگزاری و سپاس به درگاه بیکران احدیت به واسطه نزول نعمات آسمانی به اطلاع کلیه شهروندان عزیز می رساند شهرداری اراک در راستای پیشگیری از حوادث ناشی از بارش نزولات جوی از ابتدای شروع بارش برف اقدام به برفروبی معابر اصلی سطح شهر با کلیه امکانات،تجهیزات و ماشین آلات خود نموده است.

لذا با توجه به لغزندگی سطح معابر و خیابان ها از همشهریان گرانقدر تقاضا داریم جهت تسهیل در انجام فعالیت ماشین آلات برفروب شهرداری حتی المقدور از پارک کردن وسایل نقلیه خود در حاشیه خیابانها خودداری نموده و همچنین جهت کم شدن حجم ترافیک حتی الامکان از تردد غیر ضروری با وسیله نقلیه شخصی خودداری نمایند.

در ادامه یادآور می شود معابر جهت برفروبی اولویت بندی شده است و ابتدا معابر اصلی و سپس معابر فرعی برفروبی خواهند شد و جای هیچگونه نگرانی برای شهروندان وجود ندارد.

لذا با توجه به توزیع 200 هزار کیسه شن و نمک طی روزهای گذشته در بین شهروندان خواهشمند است در هنگام ضرورت از کیسه های شن و نمک توزیع شده در جهت پاکسازی معابر استفاده نمایند و در صورت نیاز مجدد به شن و نمک می توانند به مراکز پیش بینی شده در سطح شهر‌‌}میدان سرداران،خیابان شریعتی،میدان امام حسین و کوی امام علی(ع){ مراجعه نمایند.

ضمناً تعداد 1000 مخزن شن و نمک در سطح معابر شهر تعبیه شده است که همشهریان عزیز می توانند تا رسیدن نیروهای خدمات شهری از آنها استفاده نمایند.

با تشکر

اداره روابط عمومی شهرداری اراک