روابط عمومی شهرداری اراک

شهرداری اراک در خدمت شهروندان عزیز؛پیام گیر 137؛تلفکس:3124820؛سامانه پیام کوتاه:30007137

مطلب شماره 46
ساعت ۱٠:٥٤ ‎ق.ظ روز ۱۳۸٧/۱۱/۱٩   کلمات کلیدی:

دیدار شهردار و مدیران شهرداری با نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه اراک

 

به مناسبت ایام ا... دهه مبارک فجر شهردار،معاونین و مدیران شهرداری،با نماینده ولی فقیه در استان مرکزی و امام جمعه اراک دیدار کردند.


نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه اراک در این دیدار گفت:در حقیقت یک حکومت بیشتر نیست و آن حکومت خداست،حکومت منحصر است به خدای متعال و در این راستا یک قانون وجود دارد و آن قانون خداست،‌همه باید در زیر سایه حکومت خدا،اسلام و قرآن قرار گیرند و در این مسیر گام بردارند که اگر اینگونه باشد تمام کارهای کشور از بزرگترین تا کوچکترین امور زیر مجموعه و تحت تأثیر این مهم خواهند بود که هدف انقلاب اسلامی به رهبری حضرت امام خمینی (قدس سره) نیز همین بوده است.

آیت ا... احمد محسنی گرگانی با بیان اینکه انقلاب اسلامی ایران بر اساس اسلام و قرآن شکل گرفته افزود:تمامی مسئولین می بایست در جهت اعتلای اسلام و قرآن و اهداف عالیه نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران بیش از پیش تلاش نمایند و با عنایت و دقت نظر به فرمایشات و نظرات مقام معظم رهبری (مدظله العالی) محکم و استوار گام بردارند و هوشیارانه مراقب دسیسه های دشمن باشند.

وی عنوان کرد:انقلاب اسلامی یک انقلاب جهانی است و استعمارگران جهان از ابتدای شکل گیری آن دست به توطئه افکنی و حمله،‌با شیوه های متفاوت بر علیه انقلاب زده اند،ولی هرگز نتوانستند ضربه ای به ارزشهای اصیل انقلاب وارد سازند.

امام جمعه اراک با ابراز خرسندی از فعالیت ها و تلاش های خالصانه مسئولین و مدیران خدوم و زحمتکش شهرداری اراک اظهار امیدواری کرد در آینده شاهد گسترش سازندگی و آبادانی و پیشرفت با سرعتی بیش از پیش در شهر اراک باشیم.

علی اکبر کریمی شهردار اراک نیز با بیان اقدامات صورت گرفته توسط شهرداری در سی امین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی،‌گزارشی از عملکرد،‌برنامه ها و پروژه های شهرداری ارائه داده و عنوان کرد:مجموعه مدیران و پرسنل شهرداری با توکل به خداوند متعال و توجهات خاصه حضرت ولی عصر (عج) در ذیل سایه مقام شامخ،ولایت و حُسن نظر نماینده ولی فقیه در استان با قدرت تمام در توسعه و آبادانی شهر اراک خالصانه کوشش کرده و در جهت رفع نقایص و کاستی های موجود تلاش خواهند نمود.