روابط عمومی شهرداری اراک

شهرداری اراک در خدمت شهروندان عزیز؛پیام گیر 137؛تلفکس:3124820؛سامانه پیام کوتاه:30007137

مطلب شماره 56
ساعت ٩:٤٢ ‎ق.ظ روز ۱۳۸۸/٢/٩   کلمات کلیدی:

حضور شهردار اراک در جمع کانون بازنشستگان آموزش و پرورش

 

شهردار اراک به منظور پاسداشت مقام شامخ معلمان و بازنشستگان آموزش و پرورش در جلسه کانون بازنشستگان آموزش و پرورش در کانون امام علی (ع) حضور یافت.


علی اکبر کریمی در جمع معلمان،مدیران و پرسنل بازنشسته آموزش و پرورش شهرستان اراک با اشاره به اینکه بازنشستگان آموزش و پرورش همچون نگینی درخشان بر انگشتری بازنشستگانند و گرامیداشت و تجلیل از مقام معلم،وظیفه ای ایمانی و الهی است،افزود:شما عزیزان پشتوانه و ذخیره علمی و تربیتی کشور هستید؛تنی چند از شما بزرگواران آموزگاران و معلمانی هستید که این حقیر در محضر استادیتان به شاگردی پرداخته ام و این حاصل تلاش و دسترنج شما دلسوزان است که امروز من در این جایگاه به عنوان خادم شما و مردم به خدمت رسانی نشسته ام.

وی افزود:شما که با فداکاری و ایثار،به عبادت در جبهه تعلیم و تعلم و جنگ با جهل و نادانی پرداختید،تمامی نخبگان و بزرگان این شهر و دیار در کلاس های تربیت خالصانه شما رشد کرده اند؛دانش و تجربیات شما به منزله گنجی است که نزد شما امانت است و ما وارثان این سرمایه عظیم هستیم که امیدوارم با استناد و یاری جستن از این گنجینه به بالاترین مراحل علمی و اخلاقی عروج یابیم.

کریمی ادامه داد:بسیار شنیده و در آموزه های دینی خوانده ایم که زکات علم آموختن آن است و شما حق این مطلب را ادا کرده و نتیجه روشن آن را به وضوح در دانش آموزانتان دیده و خواهید دید.

در پایان کریمی ضمن تجلیل و قدردانی از معلمین،این قشر فرهیخته جامعه با تنی چند از حاضرین ملاقات نموده و به سوالات مطرح شده پاسخ گفته و به حل برخی مسائل و مشکلات مطرح شده پرداخت.