روابط عمومی شهرداری اراک

شهرداری اراک در خدمت شهروندان عزیز؛پیام گیر 137؛تلفکس:3124820؛سامانه پیام کوتاه:30007137

مطلب شماره 60
ساعت ۱٢:٠٧ ‎ب.ظ روز ۱۳۸۸/٢/۱٤   کلمات کلیدی:

دیدار صمیمانه شهردار با شهروندان در مساجد اراک

 

برنامه هفتگی حضور شهردار در مساجد شهر اراک در راستای ارتباطات و تعامل هر چه بیشتر با اقشار مختلف جامعه و بمنظور ارتباط مستقیم با شهروندان جهت رفع مشکلات در اولویت کاری برنامه های سال 1388 قرار گرفت.


در همین راستا اولین بازدید شهردار،فرماندار و جمعی از معاونین شهردار،مدیران شهرداری مناطق و مدیران عامل سازمان های تابعه شهرداری اراک از مسجد فاطمه الزهرا(س) واقع در شهرک بعثت انجام شد.

در این بازدید پس از انجام فریضه نماز جماعت مغرب و عشاء،فرماندار اراک با ایراد سخنانی وظیفه مسئولین را حضور در بین مردم،آشنایی با مشکلات مردمی از نزدیک و پیگیری مسائل آنان دانست.

حسن آصفری با بیان این مطلب که خدمت به مردم در نظام جمهوری اسلامی فریضه ای الهی و از افتخارات مسئولین است،خود و مجموعه مسئولین فعال در حوزه فرمانداری و شهرداری را خادم مردم خوانده و اظهار امیدواری کرد تا با عنایات حضرت حق تمام مسئولین بتوانند خدمات ارزنده ای را به مردم ارایه نمایند.

در ادامه شهردار اراک ضمن تقدیر و تشکر از همیاری و همدلی همه شهروندان فهیم اراکی،تعامل و همکاری شهروندان را در اداره امور شهر خصوصاً پیشبرد اهداف عمرانی بسیار موثر خواند.

دکتر علی اکبر کریمی گفت:نهضت خدمت رسانی به واقع در شهرداری اراک شکل گرفته و مجموعه خدمت گزاران در شهرداری اراک با تمام توان در پیگیری امور طرح ریزی شده و کوشا هستند.

وی چشم انداز و افق آینده اراک را بسیار روشن توصیف کرد و گفت:با همکاری و تعامل و حمایتهای بسیار خوب استاندار مرکزی و فرماندار شهرستان اراک پیشرفت پروژه های عمرانی با سرعت بسیار خوبی انجام می پذیرد و سازمان عمران شهرداری،اراک را به یک کارگاه عمرانی تبدیل کرده است و امیدواریم شهروندان اراکی طعم شیرین این تلاشها را به زودی بچشند.

در ادامه بازدید مدیر منطقه 3 شهرداری اراک به ارایه گزارش عملکرد خصوصاً در محدوده شهرک بعثت پرداخت و سپس اهالی این منطقه با بیان مشکلات و مسائل خود به گفتگو ی رودررو با شهردار پرداختند.

شایان ذکر است سوالات و درخواستهای مردمی ارایه شده از طرف شهروندان در این جلسه جمع آوری و جهت پیگیری به مراجع ذیربط ارجاع داده شد.

در پایان جلسه شهردار اراک به همراه جمعی از مدیران شهرداری با پیاده روی در محله مذکور از نزدیک به رصد منطقه پرداختند.