روابط عمومی شهرداری اراک

شهرداری اراک در خدمت شهروندان عزیز؛پیام گیر 137؛تلفکس:3124820؛سامانه پیام کوتاه:30007137

مطلب شماره 61
ساعت ۱:٤۸ ‎ب.ظ روز ۱۳۸۸/٢/۱٤   کلمات کلیدی:

اولین نشست شورای روابط عمومی های شهرداری اراک در سال 88 برگزار گردید

 اولین جلسه شورای روابط عمومی های شهرداری اراک در سال 88 با حضور میرزابابایی مشاور شهردار و مدیر اداره روابط عمومی شهرداری اراک،خراجی معاون فرهنگی شهرداری،مدیران روابط عمومی مناطق و سازمان های تابعه و جمعی از کارشناسان اداره روابط عمومی شهرداری اراک تشکیل شد.


 

در این جلسه مهدی میرزا بابایی تعامل هر چه بیشتر روابط عمومی های شهرداری،مناطق و سازمان های تابعه را ضروری عنوان کرد و گفت:جهت انجام بهتر امور و بالا بردن راندمان روابط عمومی،لازم است سازمانها تعاملات و نشست های تخصصی بیشتری با یکدیگر داشته باشند.

در ادامه مجتبی خراجی تشکیل کمیته های تخصصی در شورای روابط عمومی ها را راهی برای تقسیم وظایف بین همکاران عنوان کرد و تشکیل اتاق فکر را در صورت پیگیری و جدیت بیشتر اعضا  گامی در بهبود روند کار این شورا بیان نمود.

در این جلسه پس از بحث و بررسی پیرامون ساختار شورای روابط عمومی ها و کاربردی تر کردن این شورا رای گیری در خصوص تشکیل کمیته های تخصصی به عمل آمد.

همچنین جمعی از مدیران روابط عمومی تعدد مسولیت های محول شده علاوه بر مسولیت روابط عمومی و مشکلات استخدامی و نداشتن امنیت شغلی را مانعی برای انجام فعالیت گسترده در زمینه روابط عمومی که وظیفه اصلی آنها می باشد،بیان کردند.

شایان ذکر است انجام نیازسنجی آموزشی کارکنان جهت ارائه به سازمان شهرداری ها ودهیاری های کشور،ارسال گزارش هفتگی جوابیه ها و اخبار روزانه سازمان ها و مناطق به اداره روابط عمومی شهرداری،هماهنگی سازمانها و مناطق با واحد تبلیغات و انتشارات  اداره روابط عمومی شهرداری جهت ارتباطات برون سازمانی،ارسال بولتن داخلی و بریده جراید بصورت هفتگی یا روزانه از دفتر اداره روابط عمومی شهرداری به مدیران سازمان ها و مناطق جهت استحضار و بهره برداری و پیگیری وضعیت استخدامی نیروهای روابط عمومی در شورای معاونین و کمیسیون فرهنگی شورا برخی از مصوبات این جلسه بود.