روابط عمومی شهرداری اراک

شهرداری اراک در خدمت شهروندان عزیز؛پیام گیر 137؛تلفکس:3124820؛سامانه پیام کوتاه:30007137

مطلب شماره 71
ساعت ٩:۱٥ ‎ق.ظ روز ۱۳۸۸/٢/٢٦   کلمات کلیدی:

تاکسی شانس در شهرداری اراک

 

قسمت هایی از مجموعه تاکسی شانس در شهرداری اراک تصویر برداری شد.


با همکاری اداره روابط عمومی شهرداری اراک بخش هایی از مجموعه تلویزیونی تاکسی شانس در ساختمان شهرداری اراک تصویر برداری شد.

این مجموعه تلویزیونی به سفارش شبکه آفتاب در شهر اراک در حال ساخت و تولید بوده و در آینده نزدیک از شبکه یک سیما پخش خواهد شد.

مدیر اداره روابط عمومی شهرداری اراک در این رابطه گفت:ساخت مجموعه های تلویزیونی و فیلم های سینمایی در شهرستانها با توجه به فرهنگ و آداب و رسوم و اقلیم بومی و محلی کاربری بدیع،خلاقانه و در عین حال روندی بسیار مثبت و تاثیرگذار در عرصه فرهنگ ملی خواهد بود که خوشبختانه صدا و سیمای استان مرکزی در این زمینه پیش رو و فعال می باشد.

مهدی میرزابابایی ادامه داد:اداره روابط عمومی و مجموعه همکاران در شهرداری اراک ضمن مهر گذاردن و تقدیر از این روند با تمام توان و امکانات آماده همکاری با عزیزان مرکز صدا و سیما و فعالان در عرصه هنر هفتم بوده و به نوبه خود زمینه ساز مسئولیت انجام پروژه هایی از این دست در شهر اراک خواهد بود.

مدیر تولید این سریال نیز گفت:این سریال در 13 قسمت به نویسندگی روح الله صدیقی و کارگردانی سعید سالار زهی در حال ساخت می باشد.

سالار دریا مجد ادامه داد:مجموعه تلویزیونی تاکسی شانس با مایه های طنز هدیه ای است به مردم خوب اراک که در پاییز سالجاری از شبکه اول سیما پخش خواهد شد.

وی گفت:مدت زمان پیش بینی شده برای تصویربرداری این مجموعه دو ماه و نیم در نظر گرفته شده که حدوداً بیست روز از کار تصویربرداری به انجام رسیده است.

دریا مجد ادامه داد:عمدتاً لوکیشن های در نظر گرفته شده برای تصویربرداری در شهر اراک،شازند و آستانه می باشند.

وی در پایان،حضور در اراک را یکی از خاطره انگیزترین دوران کاری خود خواند و از همکاری صمیمانه تمامی مسئولین خصوصاً مجموعه شهرداری اراک و اداره روابط عمومی تشکر و قدردانی نمود.