مطلب شماره 210

وی اضافه کرد:رسانه‌های دیداری،شنیداری،مردمی،عمومی،دولتی و غیردولتی باید در راستای اهداف متعالی و استراتژی راهبردی در راستای رسیدن به افق بلند مدت حرکت کنند.

نماینده ولی فقیه در استان مرکزی به روابط عمومی‌ها توصیه کرد:اعتماد سازی را محور و سرلوحه کار خود قرار دهند و از روی دلسوزی نقد حکیمانه داشته باشند.

رئیس کمیسیون فرهنگی شورای اسلامی شهر اراک نیز در این همایش برگزاری این سمینار را یک اقدام فرهنگی در راستای رشد و بالندگی جامعه عنوان کرد و متذکر شد:تبادل فرهنگی منجر به تبادل اطلاعاتی می‌شود.

اشرف بهادری یکی از نقش‌های اجتماعی شوراها را نقش نظارتی ذکر کرد و بیان داشت:شوراها نقش مهمی در پیوند و برقراری ارتباط برای حضور مردم در عرصه تصمیم‌گیری و تصمیم‌سازی هستند.

وی ترویج فرهنگ نظم و گسترش نماد دین و اخلاق،توجه به رعایت و استحکام بناهای شهری،توجه به فضای سن،توجه به سلامت محیط زیست،رسیدگی و توجه ویژه به بانوان و جوانان را جزء وظایف شوراها اعلام کرد و بیان داشت:شوراها از بطن جامعه و برخاسته از دل مردم هستند.

رئیس کمیسیون فرهنگی شورای شهر اراک با اشاره به اینکه روابط عمومی‌ امروزه به صورت یک دانش مطرح است اضافه کرد:استفاده از تکنولوژی جدید،اطلاع رسانی روابط عمومی‌ها را افزایش می‌دهد.

بهادری با تاکید بر اینکه تدوین آیین نامه جدید،نقش روابط عمومی‌ها را مشخص کرده است،خاطر نشان کرد:در این آیین نامه ضرورت همکاری سازمان‌ها و پاسخگویی به ابهامات اطلاعاتی و رفع تنگناهای موجود ضمانت اجرایی پیدا کرده است.

‌وی ارتباط روابط عمومی‌ها با رسانه‌ها را لازم و ملزوم یکدیگر دانست و خاطر نشان کرد:باید بین روابط عمومی‌ها و رسانه‌ها یک پیوند و ارتباط مستحکم برقرار باشد.

مدیرکل آموزش‌های فنی و حرفه‌ای استان مرکزی نیز در ادامه این همایش با بیان اینکه در گذشته آموزش از طریق انتقال تجارب از گذشتگان به نسل آینده صورت می‌گرفت،افزود:امروزه این آموزش‌ها تغییر یافته و باید جوانان را برای دنیای جدید آماده و آموزش‌های نوین و تکنولوژی‌های جدید را به آنان ارائه داد.

بهرام نجفی‌زاده نقش رسانه‌ها و روابط عمومی‌ها را در انتقال آموزش‌ها به سطح عمومی جامعه مهم ارزیابی کرد و بیان داشت:سازمان آموزش فنی و حرفه‌ای آمادگی برگزاری کلاس‌های آموزشی تخصصی همچون وبلاگ نویسی و عکاسی را برای رسانه‌ها و روابط عمومی‌ها به منظور ارتقای سطح دانش و مهارت آنان دارد.

شایان ذکر است همایش روابط عمومی ها به همت شورای اسلامی و شهرداری اراک طی دو روز در سالن اجتماعات شورای اسلامی شهر اراک ادامه دارد و به شرکت کنندگان پس از اتمام دروه‌ها گواهینامه پایان دوره اعطاء می‌شود.

/ 2 نظر / 7 بازدید
بهروز

اين نظر ها يما اينجا همش كشكه بابا حداقل ترتيب اثر بديدي 1- كجا جهان را ديدي چند ميليارد خرج ساختن روگذر و زير گذر بكنند بعد وسطش براي تفكيك باند هاي رفت و برگشت از بلوك و نيوجرسي استفاده كنن بابا واقعا شاهكاريت 2- يك سري باغچه و بلوار جلوي آرامستان اراك هست كه قبلا گلدان و چيز هاي سفالي مي فروختن چرا اونجا يك چمني گلي چيزي نم يكاريد منظره زشتي داره،از جلوي آرامستان تا سازمان موتوري شهرداري

بهروز

راستي مقصود از اين تانكر هايي كه اول صبح كنار خيابان ها را آب مي پاشند چيه؟ فكر كنم باري جاري شدن آب در جوي ها و شستن كنار خيابان باشه ولي شماره يك روز صبح ساعت 6:30 در خيابان قائم مقام تشريف بياريد ببنيد راننده تانكر چه كار ميكنه با سرعت بسيار بالا حركت ميكنه و فقط آسفالت هاي كنار خيابان را خيس ميكنه نه جوي ها شسته ميشه و نه كنار خيابان پيگيري بفرمايدد