مطلب شماره 236

سرپرست شهرداری اراک خبر داد:

 

یک میلیارد ریال برای زیباسازی و پاکسازی نوروزی شهر اراک هزینه شد

 

 

 

سرپرست شهرداری اراک گفت:یک میلیارد ریال برای زیباسازی و پاکسازی نوروزی شهر اراک هزینه شده است.

سید مرتضی میری با تبریک سال نو افزود:برای ایام نوروز 106نماد و مجسمه با موضوعات بهاری و سنت های نوروزی در 26 نقطه شهری اراک نصب شده است.

وی تدارک سه جشن بزرک نوروزی با حضور هنرمندان کشوری استان مرکزی در زیرگذر سرهپکو،میدان امام حسین (ع) و پارک امیرکبیر اراک در روزهای دوم،سوم و چهارم فروردین را از دیگر برنامه های نورزی این شهرداری عنوان کرد.

وی گفت:برای نخستین بار در کشور اتوبوس سیار ترافیک برای آموزش های ترافیکی با برنامه های شاد و جذاب و مسابقه های متنوع در اراک تدارک دیده شده که در ایام تعطیلات نوروزی با حضور در محله ها و مبادی ورودی و خروجی شهر آموزش های ترافیکی به بچه ها می دهد.

میری افزود:نمایشگاه و بازارچه "سلطان اباد در گذر زمان" نیز به مناسبت نوروز در میدان ارگ اراک که بخشی از ارگ حکومتی گذشته اراک است دایر شده و توسط شهرداری بافت قدیم و مرکز اسناد شهرداری تاریخجه 200 ساله اراک به معرض دید عموم گذاشته شده است.

وی با بیان اینکه به طور معمول در شبانه روز بین 300تا 450 تن زباله از سطح شهر اراک جمع آوری می شود گفت:در هفته پایانی سال 88 ماموران شهرداری بیش از 900 تن زباله را در شبانه روز از سطح معابر و مقابل منازل مردم جمع آوری کردند که جای تقدیر دارد.

 

 

 

 

/ 1 نظر / 8 بازدید
محب ولایت

سلام سال نو مبارک امسال منتظر همت مضاعف و کار مضاعف شهرداری اراک هستیم موفق باشید