مطلب شماره 255

شهردار اراک:

تعامل سازنده ایرنا با شهرداری نقش به سزایی در توسعه عمران شهری دارد

 

شهردار اراک گفت:تعامل سازنده خبرگزاری جمهوی اسلامی (ایرنا) با شهرداری نقش به سزایی در توسعه و عمران شهری دارد.

سید مرتضی میری به مناسبت روز خبرنگار با حضور در خبرگزاری جمهوری اسلامی استان مرکزی در جمع خبرنگاران این مرکز گفت:همکاریهای مستمر خبرنگاران ایرنا و مجموعه اصحاب رسانه سبب شده تا شتاب در عرصه خدمت رسانی به مردم افزایش یابد.

وی ادامه داد:شهرداری اراک به عنوان یکی از بزرگترین و گسترده ترین نهادهای شهری، با یاری و مساعدت اصحاب رسانه و خبرنگاران موفق تر عمل خواهد کرد.

میری،پرهیز از سیاسی کاری و رعایت انصاف در قضاوت های خبرنگاران را مهم ارزیابی کرد و افزود:خبرنگاران و اصحاب مطبوعات باید با چشم تیز بین و موشکافانه خود مشکلات و کاستی های جامعه را به مسوولان گوشزد کنند.
شهردار اراک گفت:حل چالشهای اجتماعی و ساختن شهری آباد جز در سایه همکاریهای مستمر همه همشهریان و مسوولان میسر نخواهد شد.

او اعلام کرد:شهرداری اراک آماده دریافت دیدگاهها،انتقادات و پیشنهادات سازنده خبرنگاران و اصحاب رسانه برای پیشبرد اهداف کلان شهری است.

رییس خبرگزاری جمهوری اسلامی استان مرکزی نیز در این نشست گفت:خدمت صادقانه و انعکاس شفاف و هوشمندانه اخبار موجب افزایش اعتماد عمومی و رضایتمندی مردم می شود.

در پایان این دیدار،شهر دار اراک با اهدای شاخه های گل به تمامی کارکنان خبرگزاری جمهوری اسلامی استان مرکزی ضمن گرامیداشت روز خبرنگار از زحمات آنان تجلیل کرد.

/ 0 نظر / 21 بازدید