مطلب شماره 229

در جشنواره روابط عمومی‌های کلان شهرها و مراکز استان‌ها:

روابط عمومی شهرداری اراک رتبه برتر را کسب کرد

 

در جشنواره روابط عمومی‌های کلان شهرها و مراکز استان‌ها که ۶ اسفندماه سالجاری در سالن‌ همایشهای شهرداری تهران برگزار شد،روابط عمومی شهرداری اراک موفق به کسب رتبه برتر شد.

این جشنواره با حضور قالیباف شهردار تهران،چند تن از اعضای شورای شهر تهران و مدیران روابط عمومی شهرداری‌های کشور برگزار شد.

مدیر روابط عمومی شهرداری اراک با بیان اینکه برگزاری این جشنواره فرصت مناسبی جهت معرفی و ارائه فعالیتهای انجام شده توسط روابط عمومی‌ها بود،افزود:به منظور شرکت در این جشنواره گزارش فعالیتهای روابط عمومی را که شامل برنامه‌های مختلف فرهنگی،تبلیغاتی و برگزاری مراسم‌های متنوع در ایام مختلف سال بود اوایل مهرماه به دبیرخانه جشنواره ارسال کردیم که پس از بررسی آثار ارسالی،این روابط عمومی به عنوان برتر شناخته شد.

شهریار بوالحسنی با اشاره به اینکه موفقیت روابط عمومی حاصل فعالیت جمعی و تلاشهای کل مجموعه شهرداری می‌باشد،گفت:یقیناً بدون حمایت و همکاری مدیران شهری در اطلاع‌رسانی به موقع و انعکاس فعالیتهای این مجموعه نمی‌توان به این جایگاه دست یافت چرا که باور و اعتقاد مدیریت شهری و در راس آنها شخص سرپرست شهرداری به اهمیت روابط عمومی نقش مؤثری در این موفقیت داشت.

وی ضمن مؤثر دانستن همکاری و تعامل رسانه‌ها در راستای انعکاس مناسب فعالیتها و برنامه‌های حوزه شهری اظهار داشت:همکاری همه جانبه رسانه‌های استان و بعضاً انتقادات بجا و تأثیرگذار آنها سبب پویایی و رشد فعالیتهای مدیریت شهری شده است.

/ 1 نظر / 8 بازدید