مطلب شماره 207

بازدید رییس شورای اسلامی شهر اراک از پروژه های عمرانی شهرداری

 

رییس شورای اسلامی شهر اراک به همراه شهردار اراک از پروژه های عمرانی شهرداری بازدید کرد.

رضا یوسفی تبار در این بازدید ضمن ابراز رضایت از روند اجرای پروژه ها گفت:تلاشها و زحمات پرسنل و نیروهای مجموعه شهرداری در پروژه ها بی سابقه است که این مهم نوید بخش روزهای خوب برای همشهریان عزیز می باشد.

وی از زحمات کلیه پرسنل شهرداری اراک همچنین سید مرتضی میری شهردار اراک تقدیر و تشکر نمود.

شهردار اراک نیز در این بازدید با اشاره به پیشرفت خوب در پروژه ها عمرانی گفت:پرزوژه پل سبحانی در آخرین مرحله می باشد و امیدواریم بزودی شاهد افتتاح آن باشیم.

سید مرتضی میری افزود:چند روزی را به دلیل بارندگی پروژه تقاطع غیرهمسطح میدان جهاد با وقفه روبرو شد،ولی کار برق رسانی آن به قدرت در حال اجرا است و در کل زودتر از زمانی که برای بهره برداری از پروژه میدان جهاد اعلام شده است می توان از تقاطع غیرهمسطح میدان جهاد بهره برداری کرد.

وی با قدردانی از تلاش های پرسنل شهرداری اراک خاطرنشان ساخت:همکاران من در شهرداری اراک برای به بهره برداری رسیدن پروژه تقاطع غیرهمسطح میدان جهاد اراک به معنای واقعی کلمه از خودگذشتگی نشان دادند تا بتوان به سرعت این تقاطع را مورد بهره برداری قرار داد.

میری در پایان تاکید کرد:تلاش های صورت گرفته در این مدت از سوی پرسنل شهرداری اراک از سوی شهروندان اراکی قابل لمس است و به راحتی می توان آن را مشاهده کرد.

/ 0 نظر / 8 بازدید