مطلب شماره 212

ستاد زمستانه شهرداری اراک تشکیل جلسه داد

 

ستاد زمستانه شهرداری اراک با حضور فرماندار،فرمانده نیروی انتظامی استان،رییس آموزش و پرورش و مدیرکل هواشناسی استان تشکیل جلسه داد.

فرماندار اراک در این جلسه ضمن تقدیر و تشکر از عملکرد خوب و بموقع شهرداری اراک در بارش اخیر گفت:در بارش چند روز گذشته،شهرداری اراک با تمام تجهیزات خود و در کمترین زمان ممکن معابر را پاک سازی کرد که این جای تشکر دارد.

حسن آصفری تصریح کرد:شهرداری اراک باید در جهت مقابله با مشکلات و بحرانهای بوجود آمده احتمالی ناشی از برودت هوا و بارش نزولات جوی تمهیدات لازم را انجام دهد.

فرمانده نیروی انتظامی استان مرکزی نیز در این جلسه گفت:نیروی انتظامی آمادگی کامل دارد تا در موقع بارش نزولات جوی با تمام توان به شهرداری در جهت خدمت رسانی به همشهریان عزیز یاری رساند.

سردار کاظم مجتبایی ادامه داد:نیروی انتظامی با همکاری شهرداری قصد دارد نکاتی را در قالب بروشور به شهروندان عزیز درمورد فصل سرما و بارش یادآوری نماید.

سرپرست شهرداری اراک نیز در این جلسه گفت:ستاد زمستانه شهرداری اراک با تمام امکانات و تجهیزات بصورت شبانه روزی آماده خدمت رسانی به شهروندان می باشد.

سید مرتضی میری ادامه داد:ستاد زمستانه شهرداری با 7 کمیته تخصصی تشکیل شده است و امیدواریم در سالجاری بتوانیم خدمات قابل قبولی را به شهروندان عزیز ارایه نماییم.

/ 0 نظر / 7 بازدید