مطلب شماره 205

بازدید 2 تن از اعضای شورای اسلامی شهر اراک از پروژه تقاطع غیرهمسطح میدان جهاد

 

دکتر علی رجایی و دکتر منوچهر کاظمی دو تن از اعضای شورای اسلامی شهر ارک به همراه سید مرتضی میری سرپرست شهرداری اراک از پروژه تقاطع غیر همسطح جهاد بازدید به عمل آوردند.

در این بازدید یک ساعته که در راستای نقش نظارتی شورای اسلامی شهر اراک بر فعالیتهای شهرداری انجام گرفت،اعضای شورای اسلامی شهر اراک نسبت به بعضی از مشکلات در این پروژه که باعث بروز حوادث در آینده خواهد شد؛نکاتی را متذکر شدند.

دکتر علی رجایی در ارتباط با این بازدید گفت:این بازدید که در فضایی کاملاً صمیمانه انجام شد،در راستای اهداف شورا و نقش نظارتی آن بر فعالیتهای شهرداری صورت گرفت.

رجایی افزود:در این بازدید نسبت به اصلاح برخی ایرادات این پروژه مانند اصلاح راستگرد تقاطع غیرهمسطح میدان جهاد به سمت خیابان جهاد و اصلاح دریچه های آبریز زیرگذر به کانالهای انتقال آبهای سطحی زیرگذر توضیحات و تذکراتی ارائه شد.

این دو عضو شورای اسلامی شهر اراک ازهمکاری صمیمانه ی سید مرتضی میری سرپرست شهرداری اراک تقدیر و تشکر کردند.

/ 1 نظر / 7 بازدید
اراک شهر ما

با تشکر از توجه به بلوکهای کنار خیابانها و ترمیم آنها که در سمت بلوار فاطمیه و سمت قنات حتی در هوای بارانی هم در حال انجام بود. البته چند سالیست که به مسائل اینچنینی که دارای اهمیت بالایی هم هست رسیدگی نشده است و به عنوان مثال بلوکهای کنار خیابان در الهیه کاملا از بین رفته و حد فاصل جو و خیابان به سختی قابل تشخیص است. توجه به مسائل اینچنینی حقیقتا نقش موثری را در ارتقا کیفی شهر ایفا می کند.