مطلب شماره 204

وی پروژه های تقاطع غیرهمسطح میدان جهاد و پل بزرگ شهید بختیاری را از جمله پروژه هایی نام برد که می توانند بخشی از گره ترافیکی شهر اراک را حل کنند و ابراز امیدواری کرد که این پروژه ها در آینده ای نزدیک به بهره برداری برسند.

آصفری در پایان از پروژه های زیرگذر میدان انقلاب و تقاطع غیرهمسطح میدان سردشت به عنوان پروژه های مهم و بزرگ شهرداری در آینده نام برد که بزودی استارت خواهند خورد.

رییس شورای اسلامی شهر اراک نیز در این مراسم ضمن تشکر از خانواده بزرگ شهرداری خصوصاً معاونت فرهنگی و اداره روابط عمومی شهرداری اراک در خصوص برگزاری جشن میلاد امام رضا(ع) گفت: تغییرات نسبت به سنوات گذشته مشهود و ملموس است و هر جای شهر که می رویم آثار کارهای فرهنگی شهرداری قابل لمس می باشد.

رضا یوسفی تبار افزود:با همکاری و تلاشهای صادقانه ای که در خانواده شهرداری اراک می بینیم امیدواریم پروژه های در حال انجام تا یک ماه آینده به بهره برداری برسند و همشهریان عزیز اراکی از مزایای این پروژه ها استفاده لازم را ببرند.

سرپرست شهرداری اراک نیز در این مراسم ضمن تبریک به مناسبت میلاد ثامن الحجج حضرت علی بن موسی الرضا(ع) گفت:امیدواریم با تلاش همه همکارانمان در شهرداری بتوانیم در راستای اهداف شهرداری که خدمت به مردم شریف اراک می باشد،موفق و سربلند باشیم.

سید مرتضی میری افزود:تلاش ما و همه همکارانمان در مجموعه بزرگ شهرداری این است که همشهریان عزیزمان عمران و آبادی بیشتری را در شهر شاهد باشند.

شایان ذکر است در پایان این مراسم از بازنشستگان سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی اراک و ورزشکاران باستانی این سازمان با اهدا لوح  و جوایزی تقدیر و تشکر گردید.

همچنین در پایان مراسم با دستور فرماندار شهرستان اراک مراسم آتش بازی به مناسبت میلاد با سعادت هشتمین اختر تابناک آسمان امامت و ولایت حضرت علی ابن موسی الرضا(ع)،رأس ساعت 20 در 8 نقطه شهر اراک بصورت همزمان آغاز گردید.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

/ 0 نظر / 6 بازدید