مطلب شماره 248

معاون فنی و عمرانی شهرداری اراک خبر داد:

بهره‌برداری از چند پروژه بزرگ عمرانی در اراک تا پایان سالجاری

 

معاون فنی و عمرانی شهرداری اراک گفت:چند پروژه بزرگ عمرانی که در شهر اراک در حالاجرا است تا پایان سالجاری به بهره‌برداری می‌رسد.

مهندس ابوالقاسم خراجی با بیان اینمطلب اظهار کرد:در حال حاضر شهرداری عملیات اجرایی پروژه میدان صنعت و محیط زیسترا آغاز کرده است.

وی با اشاره به عملیات اجرای پروژه میدان انقلاب عنوانکرد:در خصوص پروژه میدان انقلاب در حال حاضر دستگاه‌های حفاری در آنجا مشغولعملیات حفاری هستند،ولی با توجه به وجود شرایط محیطی آنجا و وجود برخی از مشکلاتپیش روی کار باید این مشکلات را از بین برد.

وی ادامه داد:پروژه‌هایعمده دیگری در سطح شهر اراک از جمله انتهای الهیه به سمت جایگاه CNG‌ که میدان ورزشبه کمربندی را قطع می‌کند و موازی با بلوار آشتیانی است وجود دارد که این پروژهعملیات اجرایی‌اش شروع شده و ظرف 2 ماه آسفالت می‌شود.

وی تاکید کرد:شرحریالی عملیات‌های عمرانی شهر اراک حدود 20 میلیارد تومان کار اجرایی است که با توجهبه سرعت عملی که در انجام این پروژه ‌ها صورت می‌گیرد در کمتر از یک سال به بهره‌برداری می‌رسند.

وی تعاملات شهرداری اراک با سازمان‌ها و اداراتاستان مرکزی را بسیار مطلوب ارزیابی کرد و افزود:تعاملات شهرداری وسازمان‌هایی که به نوعی با این مجموعه ارتباط دارند بسیار ملموس و قابل لمس است کهاین امر سبب می‌شود تا عملیات اجرایی پروژه‌های عمرانی سرعت بالایی بگیرد.

خراجی توضیح داد:با توجه به اینکه ما قبل از اجرای هر پروژه استعلام‌هاییرا از سازمان‌های مربوطه داریم،بنابراین قبل از انجام پروژه خطوط پروژه تعریف شدهاست و نقاط را برای ما مشخص می‌کنند که دچار حادثه نشویم و باعث قطع ارتباط اینتاسیسات نشود.

معاون فنی و عمرانی شهرداری اراک گفت:شهرداری با بهترینتکنولوژی و با استفاده از علوم روز طرح جابجایی درختانی که در مسیر پروژه‌هایعمرانی قرار دارند را در دستور کار خود قرار داده است که اغلب درختان سبزی کهانتقال داده شده‌اند نیز در مکان جدید پیوند خورده و به حیات خود ادامه می‌دهند.

وی در پایان تاکید کرد:بر اساس برنامه‌ریزی مدیران شهرداری هر درختی که درنهایت قطع شود به جای آن باید 3 درخت جدید در شهر اراک کاشته شود.

/ 2 نظر / 10 بازدید
مرکزی دیلی

پایگاه خبری تحلیلی استان مرکزی | Markazi Daily News اخبار و تحلیلهای روزانه موضوعات استان در رسانه مستقل استان مرکزی منتظر مطالب ، گزارشات و اخبار ارسالی از طرف شما هستیم. از شما مدیر محترم وبلاگ تقاضا می کنیم ما را در بخش پیوندهای وبلاگ خود قرار داده و بدین گونه شما هم حلقه ای از زنجیره اطلاع رسانی شفاف در استان مرکزی باشید.منتظر شما هستیم... مرکزی دیلی - رسانه اهالی استان مرکزی www.MarkaziDaily.ir

hamid

سلام و عرض ادب و احترام بنده از وبلاگ شما بازدید میکردم و از طریق گوگل وارد وبلاگ شما شدم سایت اختصاصی بهتر و معتبر از وبلاگ هست اگر خواستید وبلاگ خودتون رو تبدیل به سایت نمایید ما این کار را برای شما با ادرس اختصاصی انجام میدهیم شرکت یاس هاستینگ با سرورهای قدرتمند اماده سرویس دهی به شما عزیز میباشد همچنین سیستم مدیریت سایت را نیز برای شما نصب می نماییم WwW.YasHosting.Net ٌWwW.Yashosting.Com ادرس هاستینگ شماره تماس :09367029941